Opona rowerowa Michelin Country Grip-R 27.5x2.1
Zdjęcia 3 |
Michelin Country Grip-R 27.5x2.1 27.5x2.1"29x2.1" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Country Grip-R 27.5x2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Country GripR TL Re Copertone Unisex Adulto Nero 275x210 MIC-5688 | 105 zł |
Opona rowerowa MICHELIN Country Grip 27.5 x 2.10 TS 568813 | 105 zł |
Michelin Country Grip R 27.5´´ X 2.10 Rigid Mtb Tyre Czarny 27.5´´ x 2.10 | 86 zł |
Modyfikacje Michelin Country Grip-R 27.5x2.1
Ceny na Michelin Country Grip-R 27.5x2.1 |
---|---|---|---|---|
Michelin Country Grip-R 27.5x2.1 | od 86 zł | 5 oferty | ||
Michelin Country Grip-R 29x2.1 | od 100 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →