Wideorejestrator
Tracer Tucana 2.2D FHD
Zdjęcia 6 |
Tracer Tucana 2.2D FHD |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tracer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tracer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tracer Tucana 2.2D FHD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wideorejestartor TRACER Tucana 2.2D FHD + kamera wsteczna TRAKAM47196 | 150 zł |
Wideorejestrator TRACER 2.2D FHD Tucana, kąt widzenia 120 stopni | 149 zł |
Kamera samochodowa TRACER 2.2D FHD TUCANA (G-sensor, parking, motion, rear | 181 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →