Opona letnia Toyo Proxes Comfort 235/50 R18 101W
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Proxes Comfort 235/50 R18 101W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Proxes Comfort 235/50 R18 101W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Proxes Comfort (235/50 R18 101W) 4072400 | 556 zł |
Opona Toyo 235/50R18 PROXES COMFORT 101W - opony letnie 40724 | 513 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 235/50 R18 101W XL ) 4072400 | 562 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 235/50 R18 101W XL ) | 569 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →