Opona zimowa Toyo Observe S944 215/65 R16 102H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Observe S944 215/65 R16 102H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Observe S944 215/65 R16 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Observe S944 (215/65 R16 102H) 3856900 | 450 zł |
Toyo Observe S944 ( 215/65 R16 102H XL ) | 430 zł |
Toyo Observe S944 ( 215/65 R16 102H XL ) 3856900 | 424 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →