Opona całoroczna Toyo Celsius AS2 235/55 R18 104V
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Celsius AS2 235/55 R18 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Celsius AS2 235/55 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE TOYO 235/55 R18 104V CELSIUS AS2 XL 3860100 | 716 zł |
Toyo Celsius AS2 (235/55 R18 104V) 3860100 | 572 zł |
Toyo Celsius AS2 ( 235/55 R18 104V XL ) 3860100 | 578 zł |
Toyo Celsius AS2 ( 235/55 R18 104V XL ) | 585 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →