Opona całoroczna Toyo Celsius AS2 205/45 R17 88W
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Celsius AS2 205/45 R17 88W 205/45 R17 88 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Celsius AS2 205/45 R17 88W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Celsius AS2 (205/45 R17 88W) 3858400 | 493 zł |
Toyo Celsius AS2 ( 205/45 R17 88W XL ) 3858400 | 495 zł |
Toyo Celsius AS2 ( 205/45 R17 88W XL ) | 501 zł |
Modyfikacje Toyo Celsius AS2 205/45 R17 88W
Ceny na Toyo Celsius AS2 205/45 R17 88W |
---|---|---|---|---|
Toyo Celsius AS2 205/45 R17 88W | od 493 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →