Opona całoroczna Firestone Multiseason Gen02 205/45 R17 88V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Multiseason Gen02 205/45 R17 88V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Multiseason Gen02 205/45 R17 88V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FIRESTONE MULTISEASON 2 XL - 205/45R17 88V - C/B/72dB - opony całoroczne 2 | 588 zł |
Firestone Multiseason GEN02 (205/45 R17 88V) 28595 | 556 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 205/45 R17 88V XL EVc ) 28595 | 565 zł |
Firestone Multiseason 2 ( 205/45 R17 88V XL EVc ) | 592 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →