Karta pamięci Toshiba M203 microSD UHS-I U1 16 GB
Toshiba M203 microSDHC UHS-I U1 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Toshiba M203 microSD UHS-I U1
Ceny na Toshiba M203 microSD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 16 GB | od 39 zł | 2 oferty | ||
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 32 GB | od 17 zł | 4 oferty | ||
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 64 GB | od 169 zł | 1 oferta | ||
Toshiba M203 microSD UHS-I U1 128 GB | od 225 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →