Rower Torpado Ribot A 29 2021 frame 21
Zdjęcia 19 |
Torpado Ribot A 29 2021 frame 21 rama 15"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Ribot A 29 2021 frame 21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Ribot A M21 29 cali męski Niebieski | 4 600 zł |
Rower górski MTB TORPADO Ribot A M21 29 cali męski Niebieski 21I9A01X | 4 600 zł |
Modyfikacje Torpado Ribot A 29 2021 frame 21
Ceny na Torpado Ribot A 29 2021 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Torpado Ribot A 29 2021 frame 15 | od 4 600 zł | 3 oferty | ||
Torpado Ribot A 29 2021 frame 21 | od 4 600 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →