Bity / nasadki TOPEX 39D375
Zdjęcia 4 |
TOPEX 39D375 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 39D375
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy nasadowych Torx 1/4", 3/8", 9 szt. | 39 zł |
Topex Zestaw nasadek Torx 1/4" 3/8" E5-E16 10szt. (39D375) | 40 zł |
Topex Topex Nasadki Torx 1/4', 3/8', zestaw 9 szt. | 39 zł |
TOPEX Nasadki Torx 1/4', 3/8', zestaw 9 szt. 39D375 | 40 zł |
Zestaw nasadek Torx 1/4" 3/8" 9D375 9 szt. Topex | 59 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Torx 1/4", 3/8", 9 szt. | 39 zł |
Nasadki Torx 1/4", 3/8", zestaw 9 szt. | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →