Bity / nasadki TOPEX 39D387
TOPEX 39D387 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 39D387
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nasadki wkrêtakowe 1/4" zestaw 8 szt TOPEX 39D387 | 13 zł |
Nasadka wkrętakowa 1/4", zestaw 8 sztuk TOPEX | 16 zł |
Topex Topex Nasadki wkrętakowe 1/4', zestaw 8 szt. | 14 zł |
TOPEX Nasadki wkrętakowe 1/4', zestaw 8 szt. 39D387 | 10 zł |
Zestaw nasadek wkręcających 39D387 5 - 13 mm 6k 8 szt. TOPEX | 22 zł |
Nasadka wkrętakowa 1/4", zestaw 8 sztuk TOPEX | 16 zł |
Nasadka wkrętakowa 1/4", zestaw 8 sztuk TOPEX | 16 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →