Piła ręczna TOPEX 10A706
TOPEX 10A706 300 mm TPI 9 350 mm TPI 13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TOPEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TOPEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TOPEX 10A706
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pia grzbietnica 350 mm 13 TPI TOPEX 10A706 | 30 zł |
Topex Piła do drewna grzbietnica hartowana 350mm (10A706) | 29 zł |
TOPEX Piła grzbietnica 350 mm, 13 TPI 10A706 | 26 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model 10A703 - długość ostrza 300 mm, TPI 9
- Model 10A706 - długość ostrza 350 mm, TPI 13
Modyfikacje TOPEX 10A706
Ceny na TOPEX 10A706 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 10A703 | od 24 zł | 5 oferty | ||
TOPEX 10A706 | od 26 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →