Nawigacja GPS TomTom GO Professional 520
Zdjęcia 3 |
TomTom GO Professional 520
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:5 "
Rozdzielczość:480x272 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Nawigator jest przeznaczony do samochodów ciężarowych i autobusów.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GO Professional 520
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TomTom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TomTom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TomTom GO Professional 520
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TomTom GO PROFESSIONAL 520 wifi EU PDA-G-TOM-126 | 1 199 zł |
Nawigacja GPS TomTom GO PROF 520 EU (1PN5.002.07) | 1 294 zł |
Nawigacja TOMTOM Go Pro 520 EU | 1 122 zł |
Nawigacja samochodowa TomTom GO 520 WiFi | 899 zł |
TomTom GO PROFFESIONAL 520 5" Europa Wi-Fi - darmowy odbiór w 22 miastach | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →