GPS-навігатор TomTom GO Professional 520
Фото 3 |
TomTom GO Professional 520
Тип:для легкових авто
Діагональ екрану:5 "
Роздільна здатність:480x272 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 1 год
Навігатор призначений для вантажівок і автобусів.
Всі характеристики
Характеристики GO Professional 520
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TomTom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TomTom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TomTom GO Professional 520
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TomTom GO Professional 520 | 1 198 zł |
TomTom GO PROFESSIONAL 520 wifi EU PDA-G-TOM-126 | 1 199 zł |
Nawigacja GPS TomTom GO PROF 520 EU (1PN5.002.07) | 1 294 zł |
Nawigacja TOMTOM Go Pro 520 EU | 1 122 zł |
Nawigacja samochodowa TomTom GO 520 WiFi | 899 zł |
TomTom GO PROFFESIONAL 520 5" Europa Wi-Fi - darmowy odbiór w 22 miastach | 1 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →