Nawigacja GPS TomTom Rider 550 Premium Pack
Zdjęcia 3 |
TomTom Rider 550 Premium Pack
Rodzaj:dla motocykli
Przekątna ekranu:3.4 "
Rozdzielczość:480x272 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 6 h
Waga:280 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Rider 550 Premium Pack
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TomTom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TomTom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TomTom Rider 550 Premium Pack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TomTom Rider 550 World Premium System Wyznaczania Trasyczarny | 1 955 zł |
TomTom Rider 550 Premium Pack System nawigacyjny Tomtom | 1 733 zł |
Tomtom Nawigacja motocyklowa TomTom Rider 550 Premium Pack | 2 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →