Zegarek Timex T5k423
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Timex T5k423 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Timex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Timex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Timex T5k423
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek kwarcowy TIMEX Marathon T5K423, 50 M | 150 zł |
Timex T5K423 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dostawa | 127 zł |
Zegarek Męski Timex Marathon czarny T5K423 | OFICJALNY SKLEP | RATY 0 • Za | 148 zł |
Timex - Zegarek Marathon - Digital Full-Size - T5K423 | 143 zł |
Timex T5K423 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dostawa | 127 zł |
ZEGAREK TIMEX T5K423 - ORYGINALNY, 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA 24H FREE, RAT | 138 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →