Wentylator Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) (CL-F089-PL14SW-C)
Zdjęcia 6 |
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1400 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Wentylator - Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no control | 163 zł |
THERMALTAKE Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no controller CL-F089-P | 213 zł |
Thermaltake Wentylator - Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no control | 184 zł |
Thermaltake Wentylator - Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no control | 163 zł |
Wentylator Thermaltake Riing Quad 14 RGB Czarny (CL-F089-PL14SW-C) | 163 zł |
Modyfikacje Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack)
Ceny na Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator White (1-Fan Pack) | od 163 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Riing Quad 12 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) | od 152 zł | 6 oferty | ||
Thermaltake Riing Quad 14 RGB Radiator Black (1-Fan Pack) | od 163 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →