Wentylator Corsair iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack (CO-9050114-WW)
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Corsair iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1600 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair iCUE ML140 RGB ELITE 140 mm Wentylator PWM RGB technologia CORSAIR | 169 zł |
Corsair iCUE ML140 RGB Elite 140mm Biały | 169 zł |
Wentylator Corsair iCUE ML140 RGB Elite (CO-9050118-WW) | 179 zł |
Corsair iCUE ML140 RGB Elite 140mm Biały | 169 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →