Вентилятор Corsair iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack (CO-9050114-WW)
Відео 3Фото 13 |
Corsair iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE ML140 RGB ELITE Premium Single Pack
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair iCUE ML140 RGB ELITE 140 mm Wentylator PWM RGB technologia CORSAIR | 169 zł |
Wentylator Corsair iCUE ML140 RGB Elite (CO-9050118-WW) | 179 zł |
Corsair iCUE ML140 RGB Elite 140mm Biały | 169 zł |
Corsair iCUE ML140 RGB Elite 140mm Biały | 169 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →