Patelnia TESCOMA President 602626 26 cm
TESCOMA President 602626 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA President 602626 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia President ø 26 cm - Tescoma | 305 zł |
Patelnia Tescoma President 26cm | 394 zł |
Patelnia PRESIDENT ø 26 cm | 339 zł |
Modyfikacje TESCOMA President 602626
Ceny na TESCOMA President 602626 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA President 602620 20 cm | od 233 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA President 602624 24 cm | od 269 zł | 5 oferty | ||
TESCOMA President 602626 26 cm | od 305 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA President 602628 28 cm | od 332 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →