Torba termiczna TESCOMA Freshbox 892246
Zdjęcia 4 |
TESCOMA Freshbox 892246 |
|
Zawiera 3 wodoodporne pojemniki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Freshbox 892246
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Torba termoizolacyjna Freshbox, z 3 pojemnikami, antracytowa - Tescoma | 152 zł |
Torba termoizolacyjna FRESHBOX, z 3 pojemnikami, antracytowa | 169 zł |
Torba chłodząca z 3 pojemnikami Freshbox – Tescoma szary | 164 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →