Torba termiczna MOBICOOL Sail 6
Zdjęcia 8 |
MOBICOOL Sail 6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MOBICOOL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MOBICOOL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MOBICOOL Sail 6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mobicool 9103540157 torba chłodząca Sail 6 około 5 l | 79 zł |
Mobicool Holiday 14 Miękka Chłodnica 14 L Niebieska Torba Izolowana Torba | 68 zł |
Mobicool Sail 6 Niebieska Torba Chłodząca 6 L WAE 9600024982 | 58 zł |
Modyfikacje MOBICOOL Sail 6
Ceny na MOBICOOL Sail 6 |
---|---|---|---|---|
MOBICOOL Sail 6 | od 58 zł | 3 oferty | ||
MOBICOOL Sail 14 | od 84 zł | 1 oferta | ||
MOBICOOL Sail 25 | od 102 zł | 1 oferta | ||
MOBICOOL Sail 35 | od 129 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →