Bateria wodociągowa Teka Sense 913860200
Zdjęcia 6 |
Teka Sense 913860200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Sense 913860200
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka Bateria umywalkowa Strohm Teka Sense chrom połysk 913860200 | 689 zł |
Bateria umywalkowa TEKA Sense L 913860200 Chrom | Bezpłatny transport | 899 zł |
Teka Bateria umywalkowa Strohm Teka Sense złoty połysk 91386020G2 | 729 zł |
Teka Bateria umywalkowa Strohm Teka Sense różowe złoto szczotkowane 913860 | 729 zł |
Teka Bateria umywalkowa Strohm Teka Sense czarny satynowy 91386020N2 | 729 zł |
Teka Bateria umywalkowa Strohm Teka Sense brązowy szczotkowany 91386020BZ | 729 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →