Bateria wodociągowa Teka Sense 911210200
Zdjęcia 3 |
Teka Sense 911210200 Sensebez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Sense 911210200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka Bateria wannowa ścienna Strohm Teka Sense złoty połysk 91121020G2 | 1 159 zł |
Teka Bateria wannowa ścienna Strohm Teka Sense różowe złoto szczotkowane 9 | 1 199 zł |
Teka Bateria wannowa ścienna Strohm Teka Sense czarny satynowy 91121020N2 | 1 199 zł |
Teka Bateria wannowa ścienna Strohm Teka Sense brązowy szczotkowany 911210 | 1 099 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →