Frytkownica beztłuszczowa Tefal Easy Fry Oven & Grill FW 5018
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Tefal Easy Fry Oven & Grill FW 5018 |
|
8 programów automatycznych i tryb ręczny. Akcesoria można myć w zmywarce.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Easy Fry Oven & Grill FW 5018
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica beztłuszczowa TEFAL FW501815 Easy Fry&Grill Oven Air Fryer | 749 zł |
Tefal Easy Fry Oven & Grill FW5018 11l | 749 zł |
Tefal Easy Fry Oven & Grill FW5018 11l | 749 zł |
Wideo recenzje
Ekwipunek:
- Rotisserie dla kurczaka
- 2 siatki
- Kosz frytek
- Taca do zbierania tłuszczu i płynów
- Taca grillowa z odłączanym uchwytem
PodobnePorównaj w tabeli →