Telewizor TCL 85P745 85 "
Zdjęcia 6 |
TCL 85P745 85 "
85 "98 "
Wyświetlacz:85 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 100 kl./s, Direct LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 85P745 85 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor TCL 85P745 85" LED 4K 60Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HD | 5 999 zł |
TCL 85P745 85" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2 | 5 999 zł |
Telewizor TCL 85P745Telewizor TCL 85P745 85' LED 4K HDR Smart Google TV DT | 5 999 zł |
TCL 85P745 85" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2 | 5 999 zł |
TCL 85P745 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem aż | 6 999 zł |
Modyfikacje TCL 85P745
Ceny na TCL 85P745 |
---|---|---|---|---|
TCL 85P745 85 " | od 5 999 zł | 7 oferty | ||
TCL 98P745 98 " | od 9 499 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →