Telewizor TCL 32S5203 32 " (5901292517311)
TCL 32S5203 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 32S5203 32 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor TCL 32S5203 | 709 zł |
Telewizor LED TCL 32S5203 32 cale HD Ready | 689 zł |
Telewizor TCL 32S5203 LED 32'' HD Ready Android | 720 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →