Dyktafon Tascam DR-05X
Wideo 22Zdjęcia 11 |
Tascam DR-05X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tascam 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tascam.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tascam DR-05X
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tascam DR-05X przenośny rejestrator dźwięku | 445 zł |
Tascam DR-05X dwuścieżkowy rejestrator stereo (AB) z interfejsem audio USB | 469 zł |
Dyktafon Tascam DR-05X | 446 zł |
Tascam DR-05 X Stereo Handheld Rejestrator Audio DR-05X | 506 zł |
Tascam Dr-05X - Rejestrator Cyfrowy Raty | 469 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →