Dyktafon Tascam DR-10L
Wideo 22Zdjęcia 10 |
Tascam DR-10L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tascam 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tascam.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tascam DR-10L
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tascam DR-10L Pro rejestrator audio z mikrofonem lavalier (w magazynie!) | 999 zł |
Tascam Tascam DR-10 L Pro DR-10L PRO | 1 019 zł |
Tascam DR - 10 L cyfrowy rejestrator z mikrofon krawatowy DR-10L | 736 zł |
'Tascam Dr-10L - Rejestrator Cyfrowy Recorder Raty Tascam Dr-10L' | 1 099 zł |
TASCAM DR-10L - Przenośny rejestrator cyfrowy z mikrofonem lavalier, zapis | 749 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →