Dyktafon Olympus VN-541PC (V405281BE000)
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Olympus VN-541PC |
|
Maks. jakość nagrywania w formacie WMA: 32 Kbps.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus VN-541PC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus VN-541PC 4GB - Odtwarzacz MP3 4 GB | 243 zł |
Dyktafon OLYMPUS VN-541PC Czarny | 250 zł |
Dyktafon OLYMPUS VN-541PC Czarny V405281BE000 | 250 zł |
Dyktafon OLYMPUS VN-541PC | 239 zł |
Olympus Digital Voice Recorder VN-541PC Black WMA Segment display 1.39'' | 237 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →