Диктофон Olympus VN-541PC (V405281BE000)
Відео 6Фото 5 |
Olympus VN-541PC |
|
Макс. якість запису у форматі WMA: 32 Кбіт/с.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus VN-541PC
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olympus VN-541PC 4GB - Odtwarzacz MP3 4 GB | 243 zł |
Dyktafon OLYMPUS VN-541PC Czarny | 250 zł |
Dyktafon OLYMPUS VN-541PC Czarny V405281BE000 | 250 zł |
Dyktafon OLYMPUS VN-541PC | 239 zł |
Olympus Digital Voice Recorder VN-541PC Black WMA Segment display 1.39'' | 237 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →