Диктофон Tascam DR-05X
Відео 22Фото 11 |
Tascam DR-05X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tascam 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tascam.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tascam DR-05X
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tascam DR-05X przenośny rejestrator dźwięku | 445 zł |
Tascam DR-05X dwuścieżkowy rejestrator stereo (AB) z interfejsem audio USB | 469 zł |
Dyktafon Tascam DR-05X | 446 zł |
Tascam DR-05 X Stereo Handheld Rejestrator Audio DR-05X | 506 zł |
Tascam Dr-05X - Rejestrator Cyfrowy Raty | 469 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →