Pokrowiec na laptopa Targus Pulse Laptop Sleeve 11.6-13.3 13.3 "
Zdjęcia 9 |
Targus Pulse Laptop Sleeve 11.6-13.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Pulse Laptop Sleeve 11.6-13.3 13.3 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Pulse 11.6-13.3 Laptop Sleeve - Black & Ebony | 139 zł |
Etui Targus Pulse 13.3" Czarno-szary | 70 zł |
Etui na laptopa do 13.3' TARGUS Sleeve Pulse | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →