Pokrowiec na laptopa Targus Mobile Elite Sleeve 15-16 16 " (TBS954GL)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Targus Mobile Elite Sleeve 15-16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Mobile Elite Sleeve 15-16 16 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
156 cala mobilny rękaw ELITE Mobile Elite Backpack | 138 zł |
Etui na laptopa TARGUS Mobile Elite Sleeve 15-16 cali Czarny | 138 zł |
Etui na laptopa TARGUS Mobile Elite Sleeve 15-16 cali Czarny TBS954GL | 138 zł |
Etui Targus Czarny | 134 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Targus Mobile Elite Sleeve 15-16
Ceny na Targus Mobile Elite Sleeve 15-16 |
---|---|---|---|---|
Targus Mobile Elite Sleeve 11-12 12 " | od 98 zł | 10 oferty | ||
Targus Mobile Elite Sleeve 13-14 14 " | od 95 zł | 14 oferty | ||
Targus Mobile Elite Sleeve 15-16 16 " | od 134 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →