Torba na laptopa Targus Classic+ Clamshell Case 15.6 15.6 "
Zdjęcia 4 |
Targus Classic+ Clamshell Case 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Classic+ Clamshell Case 15.6 15.6 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Classic+ Clamshell Case 15,6'' czarno-czerwona TOR-LAP-TAR-071 | 110 zł |
Torba na laptopa TARGUS Classic+ CN415EU 15.6 cali Czarny | 110 zł |
Torba Classic+ TARGUS 15 | 160 zł |
Torba na laptopa TARGUS Classic+ CN415EU 15.6 cali Czarny | 110 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Targus Classic+ Clamshell Case 15.6
Ceny na Targus Classic+ Clamshell Case 15.6 |
---|---|---|---|---|
Targus Classic+ Clamshell Case 14.1 14.1 " | od 89 zł | 11 oferty | ||
Targus Classic+ Clamshell Case 15.6 15.6 " | od 109 zł | 11 oferty | ||
Targus Classic+ Clamshell Case 18 18 " | od 117 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →