Plecak Targus Corporate Traveller 15.6 30 l (CUCT02BEU)
Zdjęcia 19 |
Targus Corporate Traveller 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Corporate Traveller 15.6 30 l
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Corporate Traveller Plecak f 154" NB CUCT02BEU | 392 zł |
BackPack, Plecak na laptopa 15.6 cali, Corporate Traveller, czarny | 453 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Corporate Traveller 15.6 cali Czarny | 390 zł |
Targus Corporate Traveller 15.6'' BackPack czarny | 410 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →