Amplituner stereo / odtwarzacz audio TAGA Harmony HTR-1500CD
Wideo 2Zdjęcia 9 |
TAGA Harmony HTR-1500CD
Rodzaj:odtwarzacz sieciowy
Zakres częstotliwości:30 — 20000 Hz
Moc na kanał (8 Ohm):60 W
Moc na kanał (4 omy):120 W
Stosunek sygnału do szumu:50 dB
Wejścia:Phono, S/P-DIF, optyczne
Wejścia dodatkowe:USB
Wyjścia:na subwoofer
Wbudowany odtwarzacz CD.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne HTR-1500CD
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TAGA Harmony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TAGA Harmony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TAGA Harmony HTR-1500CD
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Taga Harmony HTR-1500CD (Czarny) | 3 489 zł |
Amplituner TAGA HARMONY HTR-1500 Czarny | 3 499 zł |
Amplituner TAGA HARMONY HTR-1500 Czarny HTR-1500 CD BLACK | 3 499 zł |
Taga Harmony HTR-1500CD - Hybrydowy system audio z odtwarzaczem CD, Blueto | 3 699 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →