Amplituner stereo / odtwarzacz audio Cambridge AXR100
Wideo 19Zdjęcia 3 |
Cambridge AXR100
Zakres częstotliwości:5 – 50000 Hz
Moc na kanał (8 Ohm):100 W
Stosunek sygnału do szumu:82 dB
Wejścia:Phono, S/P-DIF, optyczne
Wejścia dodatkowe:USB
Wyjścia:na subwoofer, REC
Odbiornik FM.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AXR100
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cambridge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cambridge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cambridge AXR100
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cambridge Audio AXR100D wzmacniacz stereo 100 W z wbudowanym przedwzmacnia | 3 497 zł |
Cambridge Audio AXR100 Srebrny | 2 290 zł |
Cambridge Audio AXR100D - Amplituner Stereo DAB+/FM ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RA | 3 090 zł |
Cambridge Audio AXR100D - Amplituner stereofoniczny DAB+/FM +9 sklepów - p | 3 090 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →