Amplituner stereo / odtwarzacz audio Onkyo TX-8250
Zdjęcia 5 |
Onkyo TX-8250
Zakres częstotliwości:10 – 100000 Hz
Moc na kanał (8 Ohm):100 W
Moc na kanał (4 omy):160 W
Stosunek sygnału do szumu:106 dB
Wejścia:Phono, S/P-DIF, optyczne
Wejścia dodatkowe:USB
Wyjścia:Pre-Amp, na subwoofer
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TX-8250
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Onkyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Onkyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Onkyo TX-8250
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer Amplituner Onkyo TX-8250-S Srebrny UBPIOAKTX8250S1 | 2 646 zł |
Onkyo TX-8250 Czarny | 2 699 zł |
ONKYO TX-8250S srebrny HF-HC-ONK-052 | 2 999 zł |
Pioneer Amplituner Onkyo TX-8250-S Srebrny 122892 | 2 646 zł |
Amplituner ONKYO TX-8250S Srebrny | 3 500 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości amplitunera stereo / odtwarzacza audio Onkyo TX-8250:
- Złącze zdalnego sterowania
PolecamyPorównaj w tabeli →