Аудіоресивер Onkyo TX-8250
Фото 5 |
Onkyo TX-8250
Діапазон частот:10 – 100000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):100 Вт
Потужність на канал (4 Ом):160 Вт
Співвідношення сигнал/шум:106 дБ
Входи:Phono, S/P-DIF, оптичний
Дод. входи:USB
Виходи:Pre-Amp, на сабвуфер
Всі характеристики
Характеристики TX-8250
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Onkyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Onkyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Onkyo TX-8250
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer Amplituner Onkyo TX-8250-S Srebrny UBPIOAKTX8250S1 | 2 646 zł |
Onkyo TX-8250 Czarny | 2 699 zł |
ONKYO TX-8250S srebrny HF-HC-ONK-052 | 2 999 zł |
Pioneer Amplituner Onkyo TX-8250-S Srebrny 122892 | 2 646 zł |
Amplituner ONKYO TX-8250S Srebrny | 3 500 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості аудіоресивера Onkyo TX-8250:
- Роз'єм Remote Control
РекомендуємоПорівняти в таблиці →