Аудіоресивер TAGA Harmony HTR-1500CD
Відео 2Фото 9 |
TAGA Harmony HTR-1500CD
Тип:мережевий програвач
Діапазон частот:30 — 20000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):60 Вт
Потужність на канал (4 Ом):120 Вт
Співвідношення сигнал/шум:50 дБ
Входи:Phono, S/P-DIF, оптичний
Дод. входи:USB
Виходи:на сабвуфер
Вбудований програвач компакт-дисків.
Всі характеристики
Характеристики HTR-1500CD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony HTR-1500CD
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amplituner TAGA HARMONY HTR-1500 Czarny | 3 499 zł |
Amplituner TAGA HARMONY HTR-1500 Czarny HTR-1500 CD BLACK | 3 499 zł |
Taga Harmony HTR-1500CD - Hybrydowy system audio z odtwarzaczem CD, Blueto | 3 699 zł |
Amplituner TAGA HARMONY HTR-1500 Srebrny | 3 499 zł |
Amplituner TAGA HARMONY HTR-1500 Srebrny HTR-1500 CD SILVER | 3 499 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →