Amplituner stereo / odtwarzacz audio TAGA Harmony TWA-10B
Wideo 2Zdjęcia 7 |
TAGA Harmony TWA-10B
Rodzaj:odtwarzacz sieciowy
Zakres częstotliwości:20 — 20000 Hz
Stosunek sygnału do szumu:102 dB
Wyjścia:REC
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TWA-10B
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TAGA Harmony TWA-10B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Taga Harmony TWA-10B Czarny | 570 zł |
Odtwarzacz sieciowy TAGA HARMONY TWA-10B | 599 zł |
Odtwarzacz sieciowy TAGA HARMONY TWA-10B | 599 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →