Opalarka STEINEL HG 2120 E 351403
Zdjęcia 13 |
STEINEL HG 2120 E 351403 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STEINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STEINEL.
Kup STEINEL HG 2120 E 351403
Wszystkie ceny 9 →Steinel Zestaw walizek HG 2120 E w tym 3 dysze i węże termokurczliwe opala | 431 zł |
Opalarka STEINEL HG2120 E, 2200W [351403] | 558 zł |
Steinel Hg 2120 E Heat Gun Czarny,Szary One Size / EU Plug 110021186 | 398 zł |
Opalarka Steinel 2200 W (ST351403) | 408 zł |
Steinel Opalarka sterowana elektronicznie HG 2120 E, 351403 | 454 zł |
Rzadka bestia
Imię Steinel prawie nie przemawia do większości mistrzów. Ale jest dobrze znany wśród profesjonalistów. Ta firma zajmuje się produkcją wyłącznie narzędzi cieplnych. Produkuje najwyższej klasy techniczne suszarki do włosów, pistolety do klejenia, lutownice i pirometry. W tych segmentach Steinel służy jako wzór do naśladowania. Na przykład obecnie firma jest prawie jedyną firmą na świecie, która produkuje suszarki budowlane z silnikami bezszczotkowymi.
Potężne urządzenie z możliwością „tuningu”
STEINEL HG 2120 E 351403 to uderzający przykład produktów Steinel. To mocna (2200 W) suszarka do włosów z trwałym ceramicznym elementem grzejnym (producent daje 750-godzinną gwarancję). Posiada trzy prędkości nadmuchu (150, 300 i 500 l/min) oraz płynną regulację temperatury nawiewanego powietrza (w zakresie od 80°C do 630°C). Na spodzie rączki oraz z tyłu etui znajdują się wypustki, które pozwalają postawić suszarkę „na dole” do użytku stacjonarnego. Unikalną cechą tej i innych suszarek do włosów Steinel jest możliwość zamontowania skanera temperatury. W górnej części korpusu znajdują się wypustki i rowki, w które wkładany jest pirometr STEINEL HL Scan 014919.
Suszarki do włosów Steinel na każdy gust
Ogromna liczba wymiennych nasadek jest produkowana do suszarek do włosów Steinel, ale zestaw nie zawiera żadnych, z wyjątkiem standardowego metalowego „nosa”. Możesz kupić akcesoria osobno lub wziąć STEINEL HG 2120 E 006464 - droższy zestaw, który jest sprzedawany razem z etui i zestawem nasadek.
Jeśli Twoja praca wymaga jak najdokładniejszego ustawienia temperatury, to warto zatrzymać się przy modelu STEINEL HL 2020 E 008192. Ma te same cechy, ale jest cyfrowy wyświetlacz, który pozwala na regulację temperatury powietrza z dokładnością do 10° C.