Igrovoy podkładka SteelSeries QcK Edge Medium (63822)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
SteelSeries QcK Edge Medium |
|
Mata gamingowa to unowocześniony model popularnego SteelSeries QcK, który został przetestowany i nagrodzony przez wielu e-sportowców. To ta sama wysokiej jakości i wygodna podkładka dla graczy, ale tylko ze zszytymi brzegami. Przedłużają żywotność powierzchni do gry, ponieważ nie pozwalają jej się rozlewać i łuszczyć. Model wykonany jest ze specjalnej tkaniny z mikrofibry, która została przetestowana przez większość producentów czujników.
I doszli do wniosku, że taka powłoka doskonale współpracuje zarówno z optycznymi, jak i laserowymi czujnikami myszy. Ponadto SteelSeries QcK Edge Medium doskonale nadaje się do śledzenia ruchów myszy zarówno z wysoką, jak i niską czułością. Trwała, antypoślizgowa gumowa podstawa zapewnia, że mata pozostaje na swoim miejscu, zapewniając maksymalną precyzję gry. Wersja Medium ma wymiary 320x270x2mm, ale są też większe maty do wyboru. Nawiasem mówiąc, trwałą tkaninę można prać.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries QcK Edge Medium
Wszystkie ceny 13 →SteelSeries 63822 QcK powierzchnia do gier średnia tkanina z obszytymi kra | 75 zł |
STEELSERIES Podkładka pod mysz STEELSERIES QcK Edge Medium Czarny | 80 zł |
SteelSeries Qck Edge medium | 85 zł |
SteelSeries QcK Edge - Medium MY-P-STS-012 | 79 zł |
Podkładka STEELSERIES QCK Edge Medium | 80 zł |
Modyfikacje SteelSeries QcK Edge Medium
Ceny na SteelSeries QcK Edge Medium |
---|---|---|---|---|
SteelSeries QcK Edge Medium | od 75 zł | 14 oferty | ||
SteelSeries QcK Edge Large | od 90 zł | 13 oferty | ||
SteelSeries QcK Edge Extra Large | od 130 zł | 10 oferty |