Poziom Stanley 1-43-103
Zdjęcia 5 |
Stanley 1-43-103 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-43-103
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Poziomnica ręczna STANLEY STHT1-43103 | 60 zł |
Stanley Poziomica 60cm CLASSIC - STHT1-43103 | 76 zł |
Poziomica skrzynkowa STANLEY classic, 600 mm | 63 zł |
Poziomnica stanley 60cm classic | 77 zł |
Modyfikacje Stanley 1-43-103
Ceny na Stanley 1-43-103 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-43-102 | od 48 zł | 9 oferty | ||
Stanley 1-43-103 | od 60 zł | 6 oferty | ||
Stanley 1-43-104 | od 65 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →