Poziom Stanley 1-43-104
Zdjęcia 9 |
Stanley 1-43-104 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-43-104
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Poziomica 80cm CLASSIC - STHT1-43104 | 69 zł |
Stanley Classic Level 80 Cm Posrebrzany 43624 | 97 zł |
Poziomica skrzynkowa STANLEY classic, 800 mm | 76 zł |
Poziomnica stanley 80cm classic | 83 zł |
Modyfikacje Stanley 1-43-104
Ceny na Stanley 1-43-104 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-43-102 | od 48 zł | 4 oferty | ||
Stanley 1-43-103 | od 63 zł | 3 oferty | ||
Stanley 1-43-104 | od 69 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →