SOUNDPEATS Air3 Pro
Wideo 15Zdjęcia 11 |
SOUNDPEATS Air3 Pro |
|
Wielozadaniowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne marki SOUNDPEATS, która jest skierowana na rynek Stanów Zjednoczonych. Gwarantowana kompatybilność z gadżetami z systemem Android i iOS. Kluczowe cechy tego modelu to wysokiej jakości dźwięk oraz obsługa technologii hybrydowej aktywnej redukcji szumów (ANC), która pozwala w pełni cieszyć się muzyką w hałaśliwym otoczeniu (na ruchliwej ulicy, w hałaśliwym biurze, centrum handlowym, transporcie publicznym) , w samolocie itp.).
Producent pozycjonuje się jako produkt średniej kategorii cenowej w 2023 roku, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników prowadzących aktywny tryb życia. Ergonomiczny kształt obudowy oraz komplet końcówek o różnych rozmiarach zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie do ucha. Dzięki odporności na pot i zachlapania (stopień ochrony IPX4) SOUNDPEATS Air3 Pro może być używany podczas treningu siłowego na siłowni.
Wyposażone są we wbudowane mikrofony i mogą pracować jako bezprzewodowe słuchawki do komunikacji głosowej w sieciach komórkowych i komunikatorach internetowych. Połączenie z cyfrowym źródłem dźwięku odbywa się przez Bluetooth 5.2 i obsługuje nie tylko standardowy kodek SBC, ale także znacznie bardziej zaawansowany aptX Adaptive, który zapewnia lepszą jakość dźwięku. Jest sterowanie dotykowe i pełny tryb przezroczystości akustycznej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOUNDPEATS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOUNDPEATS.
Kup SOUNDPEATS Air3 Pro
SoundPEATS Air3 Pro Bezprzewodowe Słuchawki Douszne Aktywną Redukcją Hałas | 265 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDPEATS Air 3 Pro Czarny | 300 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDPEATS Air 3 Pro Czarny AIR3 PRO | 300 zł |
SOUNDPEATS Air3 Pro - Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Bluetooth 5.2 TWS | 340 zł |