Karta pamięci Sony SD SF-M Series UHS-II 256 GB (SF-M256/T2)
Sony SDXC SF-M Series UHS-II 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SD SF-M Series UHS-II 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Karta pamięci 256 GB seria SF-M Uhs-II SD CL10 U3 Max R277MB/S W150MB | 520 zł |
Sony SF-M Series SF-M256 | 589 zł |
Karta Sony SF-M SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (SF-M256/T2) | 594 zł |
Modyfikacje Sony SD SF-M Series UHS-II
Ceny na Sony SD SF-M Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SD SF-M Series UHS-II 64 GB | od 208 zł | 6 oferty | ||
Sony SD SF-M Series UHS-II 128 GB | od 259 zł | 6 oferty | ||
Sony SD SF-M Series UHS-II 256 GB | od 520 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →