Hulajnoga SOKE Pro Street
Zdjęcia 38 |
SOKE Pro Street |
|
Uchwyty z gumy termoplastycznej. W zestawie markowa bransoletka.
Możliwość zamontowania kół o średnicy 10-12,5 cm.
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOKE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOKE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOKE Pro Street
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga wyczynowa Soke PRO Street rainbowniebieski | 493 zł |
Hulajnoga wyczynowa Soke PRO Street | 404 zł |
Hulajnoga Soke PRO Street Wielokolorowy (1618a) | 402 zł |
Hulajnoga wyczynowa ABEC-9 T-BAR SOKE PRO STREET Neo Chrome | 400 zł |
Hulajnoga wyczynowa Soke PRO STREET | 475 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →