Płyta grzewcza Smeg PV331CN czarny
Smeg PV331CN czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg PV331CN czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta ceramiczna Smeg Classica czarne szkło PV331CN | 2 595 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Płyta gazowa SMEG PV331CN czarne szkło | linia CLASSIC | 2 519 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Płyty gazowa SMEG DOMINO PV331CN czarne szkło | linia | 2 519 zł |
Płyta gazowa SMEG PV331CN + CZAJNIK SMEG GRATIS! od ręki! - Gwarancja 5 la | 2 519 zł |
Płyta gazowa SMEG PV331CN + patelnia CKFF2401BLM za 1,23 zł! -GWARANCJA 5 | 2 519 zł |
Płyta gazowa SMEG PV331CN + CZAJNIK SMEG GRATIS! od ręki! - Gwarancja 5 la | 2 519 zł |
Płyta Smeg PV331CN | 2 518 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →